Penzion u Kohoutů

Útulné, prostorné ubytování na Lipně

Penzion

Rodinný penzion U Kohoutů se nachází v malebném šumavském městečku Horní Planá na břehu lipenského jezera. V blízkosti se nachází lyžařské středisko Hochficht, Lipno, Mitterdorf. Přímo v místě, ale i v blízkém okolí se nabízí mnoho možností využití volného času, ať chcete odpočívat, sportovat nebo navštívit kulturní památky, či se jen tak toulat okolní přírodou.

 

Poloha je výborným výchozím bodem k letním výletům pro turisty, cykloturisty. Windsurfing a kitesurfing jsou v této oblasti velmi populární. Podmínky pro rybaření jsou v této části lipenska přímo ideální. Příznivci sjezdového lyžování zde mají zázemí v lyžařském středisku Hochficht, ski areálu Lipno n. Vltavou. V Schönebenu najdete vynikající běžkařský areál. V zimě se změní Lipno v největší bruslařskou dráhu v ČR.

Možností jak trávit Váš čas u nás je celá řada a v recepci penzionu vždy naleznete aktuální informace k zajímavostem v okolí, kulturnímu a sportovnímu vyžití.

Mohli bychom psát celé slohové práce na téma z historie, kultury, sportu a dalších oblastí ale máme jednu důležitou informaci. Kdo přijede do penzionu U Kohoutů, tak na něj čeká krásná Šumava a fajn lidé!

Přijeďte k nám a zjistíte, že je to pravda!

Novinka: Součástí ceny ubytování je snídaně a neomezený vstup do sauny.

 Ceny a rezervace  

Zimní balíčky

JSME TADY PRO VÁS

Ubytování

Ubytování si můžete vybrat v prostorných dvoulůžkových a třílůžkových pokojích. Pro rodiny s dětmi jsou ideální čtyřlůžkové pokoje se dvěma ložnicemi. Rádi vám zdarma zapůjčíme dětskou postýlku, židličku nebo nočník. Samozřejmou součástí každého pokoje je satelitní TV, varná konvice a koupelna s fénem, ručníky, sprchovým koutem a WC. Okna jsou situována na náměstí nebo do poklidného dvora. V ceně pokoje je zahrnuta snídaně a neomezený vstup do finské sauny. Náš penzion je nekuřácký. Kola, lyže a ostatní sportovní vybavení si můžete bezpečně zamykat v úschovně v areálu penzionu.

Celková kapacita je 30 osob. Náš penzion je nekuřácký.

Snídaně jsou podávány formou bufetu v nekuřácké části restaurace.